Φίλτρα Αναζήτησης
Keywords
Price
Stock Status
7
5
6
8
10
11
9
12
Manufacturers
Βασικά Χαρακτηριστικά Καλωδίων
Απόληξη 1
57
68
Απόληξη 2
128
134
145
Μήκος
182
183
186
187
190
193
194
196
197
198
191

PatchCord Οπτικών Ινών

FC/PC Patch cord 100m Televes 236108

FC/PC Patch cord 100m Televes 236108

115,00€ Χωρίς ΦΠΑ:92,74€

FC/PC Patch cord 10m Televes 236102

FC/PC Patch cord 10m Televes 236102

17,99€ Χωρίς ΦΠΑ:14,51€

FC/PC Patch cord 200m Televes 236109

FC/PC Patch cord 200m Televes 236109

208,00€ Χωρίς ΦΠΑ:167,74€

FC/PC Patch cord 20m Televes 236103

FC/PC Patch cord 20m Televes 236103

26,99€ Χωρίς ΦΠΑ:21,77€

FC/PC Patch cord 30m Televes 236104

FC/PC Patch cord 30m Televes 236104

34,00€ Χωρίς ΦΠΑ:27,42€

FC/PC Patch cord 3m Televes 2361

FC/PC Patch cord 3m Televes 2361

10,90€ Χωρίς ΦΠΑ:8,79€

FC/PC Patch cord 40m Televes 236105

FC/PC Patch cord 40m Televes 236105

45,00€ Χωρίς ΦΠΑ:36,29€

FC/PC Patch cord 50m Teleeves 236106

FC/PC Patch cord 50m Teleeves 236106

54,99€ Χωρίς ΦΠΑ:44,35€

FC/PC Patch cord 5m Televes 236101

FC/PC Patch cord 5m Televes 236101

14,88€ Χωρίς ΦΠΑ:12,00€

FC/PC Patch cord 75m Televes 236107

FC/PC Patch cord 75m Televes 236107

79,99€ Χωρίς ΦΠΑ:64,51€

Patch Cord Optical sm 9/125μm SCAPC/LCAPC 5M

Patch Cord Optical sm 9/125μm SCAPC/LCAPC 5M

24,80€ Χωρίς ΦΠΑ:20,00€

Patch Cord SC/APC Male-SC/APC Male patch cord 4m Televes 232601

Patch Cord SC/APC Male-SC/APC Male patch cord 4m Televes 232601

16,00€ Χωρίς ΦΠΑ:12,90€

Εμφάνιση 1 έως 12 από 12 (1 Σελ.)

Νέα

Καλώδιο DeTech USB Μ/Μ, HQ, 1.5m

Καλώδιο DeTech USB Μ/Μ, HQ, 1.5m

1,43€ Χωρίς ΦΠΑ:1,15€

Detech Καλώδιο HDMI to HDMI 1.8μ

Detech Καλώδιο HDMI to HDMI 1.8μ

2,13€ Χωρίς ΦΠΑ:1,72€

Detech Καλώδιο HDMI to Mini HDMI 1.5μ

Detech Καλώδιο HDMI to Mini HDMI 1.5μ

3,72€ Χωρίς ΦΠΑ:3,00€

ΚΑΛΩΔΙΟ HDMI ETHERNET ΕΠΙΧΡΥΣΟ 20.0m ACTIVE